5. 10. 2007

Kdo mi dělá linkbuilding?

Včera večer jsem při procházení statistik návštěvnosti svého blogu narazila na jeden zvláštní odkazující web. Nejdřív mi blesklo hlavou, že za tím stojí má drahá polovička, která pojala budování zpětných odkazů pro můj blog značně svérázným způsobem. Tuto hypotézu jsem však hned vzápětí logickými argumenty zamítla. Chvíli jsem se pak domnívala, že se prostě zase jen nějaký inteligent dobře baví na cizí účet, ale nakonec jsem té záhadě po troše investigativního šťourání přece jen přišla na kloub.

Když jsem se totiž vymanila z prvotního rozladění, všimla jsem si, že „můj“ příspěvek v diskuzi pod článkem Bájní koně – Jednorožec a pegas je víc jak rok a půl starý. A tak mi došlo, že stejně jako já, i moje doména si se sebou nese ze svého dětství duševní trauma a že podobných kostlivců na mě na internetu možná číhá schovaných mnohem víc. Progooglila jsem internet a skutečně našla další, naštěstí už vesměs neškodné odkazy. I když kdo ví, třeba budu ještě časem (ne)mile překvapena…

Pokusila jsem se najít i dřívější majitelku domény www.terka.cz, které za ten kvalitní linkbuilding vděčím, ale v tomhle směru jsem už tak úspěšná nebyla. Bohužel za sebou nenechala moc drobečků (nebo ty drobečky spíš za ta léta zetlely), takže rozhodování o tom, do které perníkové chaloupky se za ní vydat, raději nechám u ledu.

2 komentáře k “Kdo mi dělá linkbuilding?”

  1. [1] Funny | 5. 10. 2007 v 21.02

    Moc hezký spot, Terezko. Tak mě napadlo, že bysme v rámci linkbuildingu u nás v H1.cz mohli získávat zpětné odkazy pro naše klienty posíláním podobných komentářů, jako je ten k obrázkům jednorožce a pegase.

    Mimochodem, už se také moc těším na další zápis z deníku slaměného vdovce ;-).

  2. [2] HoT | 8. 10. 2007 v 21.05

    Z deníku slaměného vdovce. Víkend se nesl ve znamení kleklého počítače, což je pro ovdovělého ajtíka pohroma vskutku nevídaná. Opuštěn, osamocen, připraven o vše, co kdy miloval. Jedna láska za kanálem, druhá v křemíkovém nebi. Nakonec se ale našla útěcha. Polévková lžíce a velké balení Nutelly.